Vyprodáno

BYTOVÝ DŮM HUSOVA JE KOMPLETNĚ VYPRODANÝ!

Bytový dům Husova

vyrostl v blízkosti historického a kulturního centra města Jičín. Architektonické uspořádání domu poskytne zázemí pro klidný rodinný život, ale zároveň vyhovuje požadavkům dynamicky žijících uživatelů.

Vše na dosah

Z Bytového domu Husova budete mít blízko všude. Do obchodu, na úřad, na veřejnou dopravu, do restaurace, na hriště, do školy nebo do parku. Bytový dům Husova je ideální místo pro příjemné a pohodlné bydlení.

Světlo, prostor, elegance

Koncepce bytového domu počítá se dvěma podzemními a sedmi nadzemními podlažími. Na podzim roku 2017 vyrostlo 52 nových bytů o velikosti 54 až 120 metrů čtverečních s dispozicí 2+kk až 4+kk. Vnitřní řešení každé z bytových jednotek odpovídá moderním trendům v bydlení a splňuje požadavek nadčasovosti, elegance, funkčnosti a vysokého komfortu. Kuchyně je propojená s obývacím  prostorem pro možnost neustálého kontaktu jednotlivých členů rodiny. Všechny byty jsou navrženy s maximálním využitím denního světla a budou mít balkony. K bytům v přízemí a nejvyšších patrech budou patřit prostorné terasy.  Podzemní podlaží poskytnou 63 parkovacích míst. Energetická náročnost budovy "PENB" je vyhovující skupina B - úsporné kategorie.

Bydlení jako z pohádky

Bydlení v pohádkovém městě Vám nabídne maximální pohodu, klid a zároveň se může stát odrazovým můstkem pro  Váš aktivní život.

|
|
|jicin_3

NAHORU

Bytový dům Husova / BYTOVÝ DŮM HUSOVA JE KOMPLETNĚ VYPRODANÝ!