Lokalita

Bydlení na dobré adrese

Jednou z hlavních předností Bytového domu Husova je bezpochyby jeho umístění v docházkové vzdálenosti od historického centra města Jičín.

Služby, obchody

Atraktivní umístění Bytového domu Husova umožňuje snadno dosažitelnou veškerou občanskou vybavenost a potřebné služby. Nedaleko bytového areálu se nachází mateřská škola, základní škola, nemocnice, divadlo, knihovna, sportovní areál, bowling, aquacentrum a větší potravinové řetězce. V bezprostřední vzdálenosti je prodejna Billa, Penny Market - 400 m, Tesco – 500 m, Retail Park u Kaflandu a Lidlu - 800 m včetně prodejen řeznictví a pekařství.

Dopravní dostupnost

Další předností této jičínské lokality je blízkost vlakového a autobusového nádraží (asi pět minut pěšky) a vynikající dopravní napojení na obchvat města. Silnice I/16 spojující Liberec, Poděbrady, Hradec Králové zaručuje nekomplikovanou dopravní dostupnost bez nutnosti průjezdu centrem Jičína, jak do těchto měst, tak i do hlavního města Prahy.

Život ve městě Rumcajse

Město Jičín je proslaveno nejen Rumcajsem, ale najdeme zde zázemí pro řadu společenských, kulturních i sportovních aktivit včetně tradičního týdenního festivalu Jičín - město pohádky a Valdštějnských slavností.

Příroda, sport, park

Ať jste příznivcem aktivního nebo pasivního sportu, má Vám Jičín co nabídnout. Sportovní areál města poskytuje řadu možností, jak pro vnitřní, tak i venkovní  sportovní vyžití. Součástí sportovního areálu je i Aqua centrum s tobogánem, vířivkami a saunou. V letních měsících láká k rekreaci a odpočinku nedaleký rybník Šibeňák, procházky do Zámeckého parku a po okolí, golfový areál, vyjížďky na koních a kolech.Vzhledem k velkému zájmu o cykloturistiku se budují nové zajímavé cyklotrasy, směřující především do atraktivní oblasti Českého ráje.

NAHORU

Bytový dům Husova / Lokalita